- II miejsce w XXII Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków zorganizowanej przez PSP nr 29 – reprezentanci naszego przedszkola: Kuba i Olek (gr. VII), Hania, Kacper, Natalka (gr. V), Dominik, Paweł, Calista, Marysia i Martyna (gr. VI) Bartek, Rafał, Weronika, Hania (gr. VIII)

- udział wXVIII Przeglądzie Dziecięcych Inscenizacji Teatralnych zorganizowanym przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu – dzieci z grupy Krasnoludki

- I miejsce w V Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Wiosennej i Dowolnej zorganizowanym przez PSP nr 5 – zespół z grupy „Motylki”
- II miejsce – zespół z grupy „Wiewiórki”

- udział w wojewódzkim konkursie plastycznym Projekt Kartki Wielkanocnej zorganizowanym przez MDK w Opolu – Ania z grupy Krasnoludki