KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA DZIECI I RODZICÓW

MOJE MIASTO OPOLE

Zapraszamy dzieci i rodziców z Przedszkola Publicznego nr 54 w Opolu do udziału w konkursie fotograficznym

1. CELE KONKURSU
  • pokazanie wyjątkowości regionów naszego miasta – Opola
  • poszerzanie wiedzy dzieci na temat miasta i jego okolic (krajobrazu, zabytków, również przyrody);
  • rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców;
  • zachęcanie do wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym.
  • MIEJSCE I TERMIN
  • Prace należy przekazać do pań nauczycielek prowadzących grupę, do której uczęszcza dziecko.
  • Termin składania prac – 26.04.2021 – 14.05.2021
  • Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.
  • ZASADY UCZESTNICTWA

• Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, których tematyka wiąże się z podanym tytułem konkursu.
  • Technika wykonania fotografii jest dowolna.
  • Prace należy dostarczać w formie papierowej - wydrukowane/wywołane zdjęcia.
  • Wydrukowaną/wywołaną fotografię należy wykonać w dowolnym formacie w technice kolorowej lub czarno-białej.
  • Tematem zdjęć może być krajobraz, zabytki, również przyroda w ciekawym otoczeniu, interesujące budowle, budynki w naszym mieście lub okolicy.
  • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedno zdjęcie.
  • Prace prosimy dostarczyć w czytelnie podpisanej kopercie(imię i nazwisko dziecka oraz grupa dziecka) do zdjęcia prosimy dołączyć podpisane oświadczenie(oświadczenie znajduje się w załączniku).
  • Zgłaszając prace uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej naszej placówki.
  • KRYTERIA OCENY PRAC
  • walory artystyczne,
  • kreatywność autora,
  • ZASADY ORGANIZACYJNE
  • Na zwycięzców czekają drobne upominki i dyplomy.
  • Informacje o konkursie można uzyskać u nauczycielek gr VI (pani Joanna Dębska, pani Agnieszka Chmiel-Płaza) gr IX (pani Bożena Hantulik)

Oświadczenie (zgoda)