1 4
3 1

Wyniki Wojewódzkiego Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Przyroda wokół mnie”

Dnia 15 lutego br. rozstrzygnięto konkurs „Przyroda wokół mnie”. Jury miało trudne zadanie, gdyż ciężko było wybrać najpiękniejsze prace spośród 89 oryginalnie przygotowanych prac przedszkolaków.

Po obradach zdecydowano się przyznać ex aequo po trzy miejsca I, II i III w obydwu kategoriach. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia.

Dyplomy, książki i podziękowania dla nauczycieli za pierwsze miejsca zostaną wysłane pocztą polską lub dostarczone osobiście (dotyczy Opola), natomiast wyróżnienia z podziękowaniami zostaną nadesłane pocztą mailową do właściwych przedszkoli. Prosimy o sprawdzanie skrzynek mailowych.

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do galerii zdjęć.

WYNIKI:

Seweryn Styliński (PP nr 29 Opole)
Olaf Kochańczyk (PP w Suchym Borze)
Lena Namaczyńska (PP nr 54 Opole)

Filip Kamela (PP nr 26 Opole)
Barbara Ryś (ZS-P Korfantów)
Maja Minor (PP nr 36 Opole)

Marek Klimek (PP Chrząstowice)
Wiktoria Wawryszewicz (PP nr 16 Opole)
Julia Kozioł (PP nr 23 Opole)

oraz:

Paulina Jankowska (PP nr 54 Opole)