ogolnop dzien przedszkolaka

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Koniec września upłynął „Pszczółkom” na wesołym świętowaniu. 21. września tuż po śniadaniu rozpoczęliśmy obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Przez cały czas skoczna muzyka zapraszała dzieci do tańca. Przedszkolaki pląsały wesoło przy dobrze znanych i lubianych piosenkach, a także brały udział w zabawach integracyjnych. Dzieci wspólnie ustaliły, jakie cechy powinien mieć przedszkolak oraz zostały uroczyście pasowane na „Super Przedszkolaków”. Uroczystość zakończyliśmy zabawą plastyczną, podczas której każdy mógł wykonać dla siebie medal ozdobiony plasteliną i cekinami.