ogolnop dzien glosnego czytani

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOSNEGO CZYTANIA

Z okazji przypadającego 29. września Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania  "Pszczółki" miały wyjątkową okazję wysłuchania bajek czytanych przez ich ukochanych rodziców. Filmiki z nagraniami czytających mam i tatusiów towarzyszyły dzieciom w różnych momentach dnia, a nawet pomogły w wyciszeniu podczas odpoczynku na leżakach.

Z wielkim zainteresowaniem "Pszczółki" wysłuchały utworów, takich jak: "Księżniczka na ziarnku grochu", "Lama Bella", "Tupcio Chrupcio. Kapryśna myszka", "Zuzia się zgubiła" oraz "Duck in the truck".

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA ZAANGAŻOWANIE W PROMOWANIE CZYTELNICTWA I ZAMIŁOWANIA DO KSIĄŻEK!

To nietypowe święto było również okazją do zainaugurowania projektu edukacyjnego "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury", w którym będziemy brać udział w tym roku szkolnym